WYJĄTKOWE PAMIĄTKI NA STULECIE!

Tylko podczas jutrzejszego WIELKIEGO FESTYNU NA 100-LECIE będzie można zakupić pamiątki przygotowane specjalnie na tę okazję. Polecamy jubileuszowe wydanie czasopisma „Echo Szkoły”, w którym opublikowaliśmy historię SP 32, a także wspomnienia byłych dyrektorów: Pani Irmgardy Gryczki, Pani Danuty Migdał, Pani Krystyny Bąk i Pani Alicji Procner. Ponadto przygotowaliśmy wywiad z Panią Dyrektor Edytą Zaczek oraz z Panią Edytą Kidoń – uczennicą pierwszej klasy Polskiej Szkoły w Wapienicy w 1938 r. W gazetce znalazły się również relacje z poprzednich jubileuszy oraz z zagranicznych wycieczek uczniów. Wiele miejsca poświęciliśmy na informacje sportowe, prezentację osiągnięć czy opis międzynarodowej współpracy. Na czytelników czeka duuuuuuuużo archiwalnych oraz współczesnych zdjęć! Oprócz „Echa Szkoły” będzie można zakupić piękne gadżety z logo Naszej Szkoły, m.in. kubki, latarki, magnesy na lodówkę, kalendarze, pocztówki czy smycze. Takiej okazji nie można przegapić! Zapraszamy już jutro!