WYNIKI KONKURSU „COŚ Z NICZEGO”

17-05-2022 17:42 konkursy

W kwietniu w Naszej Szkole został zorganizowany konkurs dla uczniów młodszych klas pt. „Coś z niczego”. Zadaniem dzieci było wykonanie pracy plastycznej z materiałów recyklingowych w czasie zajęć świetlicowych oraz na zajęciach kółka artystycznego. Jury, oceniając prace, brało pod uwagę następujące kryteria: pomysłowość, estetykę, dobór odpowiednich materiałów oraz samodzielność wykonania pracy.

Laureatami konkursu zostali:

- w kategorii klas I:
I miejsce – Lena Dudek (1c)
II miejsce – Maria Szarska (1c), Oskar Rzeźniczak (1b)
III miejsce – Emilia Gołębiowska (1c)

- w kategorii klas II i III:
I miejsce – Zofia Romik (2a)
II miejsce – Patryk Nowak (3c)
III miejsce – Artem Yanchuk (2a), Norbert Łoś (2a)

Jury przyznało również wyróżnienia. Otrzymali je: Eryk Danielczyk (1b), Zuzanna Rogalska (2a), Katarzyna Chmielewska (2a), Maksym Tovstukha (3c). Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!

Organizatorkami konkursu były: Pani Beata Dudek, Pani Magdalena Hanus oraz Pani Mariola Plaza-Panewka.