WYNIKI KONKURSU WIEDZY O PATRONIE

26-04-2024 5:36 konkursy

23 kwietnia w Naszej Szkole odbył się konkurs wiedzy o Patronie SP 32 – królu Janie III Sobieskim. Uczniowie zmierzyli się z pytaniami dotyczącymi życia osobistego, kariery politycznej, a także słynnej bitwy pod Wiedniem. W konkursie wzięło udział 12 uczniów z klas 4-8.

Wyniki konkursu prezentują się następująco:

I miejsce:  Mikołaj Hałas (7d)
II miejsce: Remigiusz Śledź (6c)
III miejsce ex aequo: Barbara Szybiak (6b) i Julia Madzia (6b)

Serdecznie gratulujemy! Organizatorem konkursu był Pan Damian Gielata.