WYRÓŻNIENIE W MIĘDZYNARODOWYM KONKURSIE!
Wczoraj uczniowie Naszej Szkoły wzięli udział w konkursie muzycznym towarzyszącym Międzynarodowemu Ekumenicznemu Konkursowi Biblijnemu „Jonasz” (organizator – Wydział Katechetyczny Kurii Diecezji Bielsko-Żywieckiej oraz Towarzystwo Ewangeliczne „JONASZ”). Zespół w składzie: Paulina Panek, Lena Gądkowska, Jakub Hornik, Paulina Kuś, Aleksandra Maciuk, Simona Wójcik, Julia Nowy oraz Wiktoria Hutyra – zdobył wyróżnienie! Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów! Uczniów do konkursu przygotowała Pani Iwona Nowak.






WYCIECZKA KLASY 8C
ZAKOŃCZENIE OGÓLNOPOLSKIEGO PROGRAMU POLA NADZIEI...
WYCIECZKA INTEGRACYJNA KLASY 2D NA DĘBOWIEC
WYCIECZKA KLASY III B