WYRÓŻNIENIE W MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE ORTOGRAFICZNYM!
Przekazujemy następną radosną wiadomość! Aleksandra Kapała – uczennica klasy 3b – została wyróżniona w XVIII edycji Międzyszkolnego Konkursu Ortograficznego „Mistrz Ortografii”, którego organizatorem jest Szkoła Podstawowa nr 3 im. Macierzy Szkolnej w Bielsku-Białej. Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów! Uczennicę do konkursu przygotowała Pani Jolanta Telec.






DZIEŃ BEZ PLECAKA
WYCIECZKA KLASY 8C
ZAKOŃCZENIE OGÓLNOPOLSKIEGO PROGRAMU POLA NADZIEI...
WYCIECZKA INTEGRACYJNA KLASY 2D NA DĘBOWIEC