ZA NAMI ZIMOWISKO

W pierwszym tygodniu ferii w Naszej Szkole zorganizowane zostało zimowisko. Uczestniczyli w nim uczniowie klas młodszych. Przez pięć dni dzieci aktywnie wypoczywały i korzystały z wielu atrakcji. I tak uczniowie odwiedzili Zabawowo i Ogród Jordanowski, gdzie przyjemnie spędzili czas na zabawach ruchowych. W kinie Helios obejrzeli film pt. „Wiki i jej sekret”. W Teatrze Lalek Banialuka spektakl pt. „Tuwim” przeniósł dzieci w bajkowy świat wierszy J. Tuwima. Uczestnicy zimowiska mieli również okazję sprawdzić swoją celność podczas gry w kręgle w kręgielni „Solar” oraz poćwiczyć skoczność i kondycję w parku trampolin „Jumpownia”. W Książnicy Beskidzkiej dzieci miały możliwość obejrzenia księgozbioru przeznaczonego dla ich kategorii wiekowej oraz wystawy pt. „Od Chamonix do Pekinu” zorganizowanej przez Beskidzką Radę Olimpijską i Prezydenta Miasta Bielska-Białej. Na wystawie prezentowane były m.in. narty biegowe i skokowe zawodników olimpijskich – w tym Kamila Stocha i Adama Małysza, ich stroje startowe, portrety, medale i wiele innych pamiątek związanych ze startami reprezentantów Polski w Olimpiadach Zimowych. Na terenie szkoły dzieci natomiast spędzały czas w grupach, bawiąc się i integrując z rówieśnikami. Organizowane były różne zajęciach sportowe w sali gimnastycznej czy zajęcia plastyczne. Nad bezpieczeństwem dzieci czuwali wychowawcy: Pani Iwona Golec, Pani Mariola Kozina, Pani Katarzyna Włodek, a całość koordynowała Pani Izabela Szczepanek. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji. Wszystkim uczestnikom życzymy udanego i bezpiecznego wypoczynku w drugiej połowie ferii.