Przejdź do treści Przejdź do menu

ZAKOŃCZENIE CYKLU SPOTKAŃ ZE STRAŻNIKIEM MIEJSKIM

W tym tygodniu w auli budynku A Naszej Szkoły odbyły się kolejne spotkania z Panem Mirosławem Mroźnym – przedstawicielem Straży Miejskiej. Wzięli w nich udział uczniowie wszystkich oddziałów klas I-III (każdy oddział indywidualnie). Tym razem problematyka prelekcji dotyczyła kontaktów z nieznajomymi. Dzieci obejrzały film instruktażowy prezentujący odpowiednie zachowanie w przypadku spotkania z obcymi osobami, dowiedziały się, jak reagować w takich sytuacjach, odegrały również kilka scenek. Była to także okazja do powtórzenia numerów alarmowych. Na zakończenie całego cyklu spotkań Panu Mirosławowi Mroźnemu zostały wręczone podziękowania za całoroczną, bardzo owocną współpracę. Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękujemy za poświęcony czas! Do spotkań ze Strażą Miejską wracamy już po wakacjach!