ZAKOŃCZENIE CYKLU SPOTKAŃ ZE STRAŻNIKIEM MIEJSKIM

31-05-2023 17:43 profilaktyka i wychowanie

Dzisiaj w auli budynku A Naszej Szkoły odbyły się kolejne spotkania z Panem Mirosławem Mroźnym – przedstawicielem Straży Miejskiej. Wzięli w nich udział uczniowie wszystkich oddziałów pierwszej klasy (każdy oddział indywidualnie). Tym razem problematyka prelekcji dotyczyła kontaktów z nieznajomymi. Dzieci obejrzały film instruktażowy prezentujący odpowiednie zachowanie w przypadku spotkania z obcymi osobami, dowiedziały się, jak reagować w takich sytuacjach, odegrały również kilka scenek. Była to także okazja do powtórzenia numerów alarmowych. Na koniec przypomniano najważniejsze zasady bezpieczeństwa obowiązujące podczas letniego wypoczynku. Dziękujemy Panu Mirosławowi Mroźnemu za całoroczną, bardzo owocną współpracę i poświęcony czas! Do spotkań ze Strażą Miejską wracamy już po wakacjach!