ZEBRANIE RODZICÓW PRZYSZŁOROCZNYCH PIERWSZOKLASISTÓW
Informujemy, że zebranie rodziców przyszłorocznych pierwszoklasistów odbędzie się 27 sierpnia 2020 r. (tj. czwartek) o godz. 17.00 w auli budynku B Naszej Szkoły przy ul. Cieszyńskiej 385. Zostanie ono zorganizowane w reżimie sanitarnym. Prosimy nie zabierać ze sobą dzieci, w spotkaniu może uczestniczyć tylko jeden rodzic/opiekun dziecka. Przed wejściem do budynku szkolnego należy założyć maseczkę i zdezynfekować ręce.






DZIEŃ BEZ PLECAKA
WYCIECZKA KLASY 8C
ZAKOŃCZENIE OGÓLNOPOLSKIEGO PROGRAMU POLA NADZIEI...
WYCIECZKA INTEGRACYJNA KLASY 2D NA DĘBOWIEC