ZOSTAŃ PRZEWODNICZĄCYM!

07-09-2018 17:31 imprezy i uroczystości

Wybory do Samorządu Uczniowskiego! Chcesz pracować w Samorządzie Uczniowskim? A może marzysz, by zostać jego Przewodniczącym? Jesteś osobą kreatywną i pomysłową? Masz poczucie humoru i motywację do działania? Zgłoś swoją kandydaturę i weź udział w wyborach. Napisz krótki program wyborczy, który zaprezentujesz przed społecznością szkolną 12 września. Pamiętaj, tylko od Ciebie zależy atrakcyjność inicjatyw podejmowanych w Naszej Szkole. Opisz jedynie takie pomysły, które jesteś w stanie zrealizować, np. propozycje zabaw podczas szkolnych dyskotek, mikołajki, walentynki czy Piknik Edukacyjny. Programy wyborcze należy dostarczyć opiekunowi Samorządu Uczniowskiego – Pani Monice Korowaj – najpóźniej do 11 września.